Відгуки про компанію Крамниця "Доброго одесита"
- Віктор Д.
- Коментар продавця
Дуже раді, що вам все сподобалось.
Носіть із задоволенням)
- Коментар продавця
- Даря Б.
- Коментар продавця
Носіть із задоволенням)
- Коментар продавця
- Альона К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовлення отримала все підійшло! дякую.
- Коментар продавця
Ми ради створювати вам гарний настрій)
- Коментар продавця
- Владимир А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую
Отличный магазин и продукция- Коментар продавця
Ми раді, що ви задоволенні нашою працею. Дякуємо вам за ваш вибір. Носіть із задоволенням)
- Покупець
😍🚀🫣📦
- Покупець
дякую
- Коментар продавця
- Сергей Т.
- Бурківський С.
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук. Носіть із задоволенням)
- Коментар продавця
- Олександр Л.
Все підійшло. Дякую.
- Коментар продавця
Ми раді, що ви задоволені)
- Коментар продавця
- Оля В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Носить із задоволенням)
- Коментар продавця
- Олександр Л.
Все сподобалось супер! Нова пошта фу!
- Коментар продавця
Ми ради, що таки ми супер))
- Коментар продавця
- Олександр Р.
