Відгуки про компанію Крамниця "Доброго одесита"
- Іванна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила ще 21.02, пройшло вже 6 днів а товар так і не відправили. На повідомлення не відповідають.
- Коментар продавця
Вибачте за затримку, менеджер, який вів вас, зараз у лавах ЗСУ, і його відправили раптово до учебки. На зв'язку з'явився не одразу.
- Коментар продавця
- Яна Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергей Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- анна о.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добрий день. Замовлення отримала, дякую, але я замовляла 2 тільняшки, а прийшла одна. Замовлення забирала не сама, а просила сусідів, тому у відділені не перевіряли. Гроші проплатила як за дві, сподіваюсь на вашу чесність і ви надішлете ще одну.
- Коментар продавця
Добрий день. Так, вийшла помилка. Ми вже відправили вам другий тільник за наш рахунок.
Приносимо вибачення за незручності.
- Коментар продавця
- Настя К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Василий Б.
- Вася Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
швидко звязалися та відправили замовлення, рекомендую
- Василий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
