Отзывы о компании Магазин "Доброго одессита"
- Тетяна Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оплатила товар. Чотири дні чекала на реакцію продавця. Поки сама не написала вони навіть не знали що в них є замовлення. Відповідають довго
- Комментарий продавца
Добрий день. Ваше замовлення було прийнято в роботу одразу, про що вам одразу було повідомлення у смс.
Те що ви нам написали, не означає, що ми бачимо про що йдеться мова. І відповідаємо одразу, як тільки Пром відправляє нам сповіщення про нові повідомлення.
Він імені нашоі компанії приносимо вибачення за затримку. - Тетяна
Не було жодної СМС, статус замовлення залишався без змін 4 дні і я була вимушена звʼязуватись, ви як продавець мали повідомити що очікуєте на товар чи іншу причину затримки.
- Комментарий продавца
- Аріна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все супер, але доставка трішки довше була чим було написано на промі
- Комментарий продавца
Добрий день. А ви можете зробити скриншот, де написано про терміни доставки?
- Комментарий продавца
- Анна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все сподобалося!
- Лариса С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лариса С.
- Станіслав П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар немного расстроил, сзади крепление галимая липучка, ещё и неправильно пришита, колючками внутрь, чтоб волосы тянуть. Ужас цена её не 200 а 70 грн максимум за такой брак, и экономию на креплении размеров.
- Комментарий продавца
Добрий день, Станіславе. Нам прикро, що ви залишились незадоволенні капітанкою. Але за 12 років, протягом який ми торгуємо цими капітанками, ще досі ні в кого не було проблем з волоссям та колючками на ліпучці.
- Комментарий продавца
- Роман Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Емилия К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена товаром.
Швидко відправили.
